İstanbul Şehiriçi Nakliyat

Holcuoğlu Nakliyat, İstanbul şehir içi evden eve nakliyat firması olarak, her türlü taşınma işleriniz için kaliteli hizmetler sunmaktayız. 26 yıllık tecrübemiz ile en profesyonel hizmeti vermek için tüm yenilikleri yakından takip etmekteyiz. Evden eve nakliyat ihtiyacınız için deneyimli personellerimiz, en hızlı ve organize şekilde evinizin taşınmasını sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat esnasına oluşabilecek tüm riskleri en aza indirmek için özenle çalışmaktayız. Bu hususta aşamalı olarak, her bir eşyanın cinsi analiz edilmektedir. Analiz sonrasında eşyalarınıza uygun olan kaliteli ve temiz ambalajlar seçilerek paketleme işlemi yapılmaktadır.

Eşyalarınızın maddi ve manevi değeri konusunda en az sizin kadar hassasiyet göstermekteyiz. Bu nedenle özellikle kırılabilecek eşyalarınız için muntazam şekilde ambalajlama yapılarak paketlere konulmaktadır. Tüm eşyaların paketleme işlemi profesyonel bir şekilde gerçekleştirildikten sonra, taşıma işlemi için hazır hale gelmektedir.

Şehir içi nakliyat için eşyalarınızın araçlarımıza taşıma işlemi sırasında oluşabilecek çarpma, düşme gibi durumlarında risk en aza indirilmiş olmaktadır. Bununla beraber yine nakliye sigortası hizmetimizden yararlandığınız takdirde, olası hasarlara karşılık olarak her türlü zararınız karşılanmaktadır.