Parça Eşya Taşıma

Nakliyat hizmetleri gelişen teknoloji ile hizmet standartları ile birlikte günümüzde yepyeni bir şekle bürünmüştür.  Piyasada mevcut bulunan firmaların rekabetlerinin artması,  internet üzerinde bulunabilen müşteri yorumlarının göz önünde bulundurulması gibi sebepler hizmet çıtasını günden güne yükseltmiştir. Nakliyat taşımacılık kollarının bir parçası olarak günümüz ihtiyaçlarına göre gelişen parça eşya taşıma ise en çok talep edilen nakliye hizmetlerinden biri olmuştur.

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Evden eve şehirler arası veya şehir içi nakliyat taşımacılığından farklı olarak tüm eşyaların değil 1 veya daha fazla parça eşyanın taşınması hizmetine parça eşya taşıma denilmektedir. Bir diğer adı ile sektörde parsiyel taşımacılık olarak bilinmektedir.

Parça Eşya Taşımacılık

Parça eşya taşımacılığı hizmetinde amaç kendi araçlarımızla götürene yiyeceğiniz büyüklükte olan 1 veya daha fazla eşyanın daha uygun genişlik hacmine sahip başka bir araç vasıtasıyla götürülmesidir. Bunun avantajı  ise gönderilmek istenen eşyanız ile aynı güzergaha gidecek olan başka tüm veya parça eşyaların tek bir nakliye aracında aynı anda götürülerek daha düşük maliyette taşımacılık hizmetinin sağlanmasıdır.

Parça Ev Eşyası Taşıma

parça ev eşyası taşıma hizmeti çoğunlukla öğrenci evleri,  yazlık evler  veya geçici ikametgah adresleri gibi evlere yönelik talep edilmektedir. Buralarda kullanılacak olan parça eşyaların nakliyesi veya az eşya taşıma nakliyesi daha çok nakliyat firmalarından istenmektedir.

Parça İş Yeri Eşyası Taşıma

İşyerleri, ofisler veya bürolar tarafından talep edilen bir diğer hizmetimiz ise parça iş yeri eşyası taşıma hizmetidir. İş yerleri genellikle şubeleri arasında parça eşyaların nakliyesi gibi ihtiyaç olunan durumlarda istanbul parça eşya taşıma hizmeti konusunda deneyimli olan firmamızdan yardım talep etmektedirler.

Tek Parça Eşya Taşıma

Ebat ve ağırlığı büyük olan, üst katlarda olup asansörlerle veya kat merdivenlerinden taşınması zor olan, ambalaj ve paketleme gerektiren tek parça eşya taşıma durumlarda deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Gönderimini sağlamak istediğiniz tek parça eşya  özenle paketlenir ve sorunsuz bir şekilde taşıma sürecinin ardından adresine tarafımızca teslim edilir.

Parça Nakliyat

Parça nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en kaliteli ve en uygun hizmeti sizlerle buluşturmayı hedefleyen Holcuoğlu Nakliyat, İstanbul şehir içi parça taşıma veya İstanbul konumundan alarak şehirler arası parça eşya taşıma gibi bir çok taleplerinize cevap verebilmektedir.

Tek Eşya Nakliyesi

Tek eşya nakliyesi ihtiyacınız olması durumunda eşyanız uzman ekibimizle adresinizden alınır. Gönderileceği konuma ve ihtiyacınıza göre ya anlık yahut biriktirme depomuzda bekletilir. İlgili adrese doğru özenle nakliye araçlarımıza yerleştirildikten sonra sırasıyla teslim edilir ve tarafınıza bilgi verilir.

Küçük Eşya Taşıma

Kargo firmaları tarafından da sağlanabilen bu hizmet çoğunlukla nakliyat firmaları tarafından sağlanmaktadır. Kargonun yüksek fiyatlı olması ve taşınacak eşyanın standart koli gönderilerinden büyük olması durumunda nakliyat firmamız tarafından sağlanan küçük eşya taşıma hizmeti sayesinde uygun şekilde talebiniz yerine getirilmektedir. Ayrıca kargo firmaları tarafından paket ve ambalajlama hizmetinin verilmemesi şirketimizin tercih edilmesinin sebeplerindendir.